KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14419024
*
nr 1441 9024
Carl Michael Lundberg
(f. 1972), Sverige
Signerad, daterad -12, akvarell, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 januari 2022
kl 18:07:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/1 07:53:19
1
100 kr
10/1 17:57:29
2
200 kr
10/1 17:59:35
3
350 kr
10/1 18:00:51
2
350 kr
10/1 18:00:51
3
350 kr (Budbetjänt)
10/1 18:01:25
2
400 kr
10/1 18:02:09
3
450 kr
10/1 18:03:00
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Läs mer om Carl Michael Lundberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl michael lundberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:53
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:47
-
4085 Akvarell
Anders Gullberg (f. 1927), Renar i vinterskog. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:42
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:24
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:18
-
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:45
*
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Carl Michael Lundberg
nr 1441 9024
Carl Michael Lundberg
(f. 1972), Sverige
Signerad, daterad -12, akvarell, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 januari 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/1 07:53:19 | 1 | 100 kr |
10/1 17:57:29 | 2 | 200 kr |
10/1 17:59:35 | 3 | 350 kr |
10/1 18:00:51 | 2 | 350 kr |
10/1 18:00:51 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
10/1 18:01:25 | 2 | 400 kr |
10/1 18:02:09 | 3 | 450 kr |
10/1 18:03:00 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Carl Michael Lundberg
Carl Michael Lundberg, svensk bildkonstnär född 1972.Läs mer om Carl Michael Lundberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl michael lundberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:53 -
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 19:47 -
4085 Akvarell
Anders Gullberg (f. 1927), Renar i vinterskog. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:42
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:24 -
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:18 -
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:45